Na válečné stezce
Autor :      Biker OFP
Ostrov :    Kolgujev
Velikost :  75  kb
Hodnocení
RP Veřejné Hlasováno Staženo
7.8/10 8,2/10 4x 117x
Zobrazit autorův popis mise
Stáhnout tuto misi
Zpět na SP mise
Screenshot není k dispozici

Tato mise se mi velmi libila, především kvůli její realističnosti. V misi hrajete jako ostřelovač, musíte hlásit veliteli polohu nepřátel (bez toho by mise nepokračovala), musíte krýt jednotlivé spolubojovníky při provádění jejich úkolů a na závěr musíte podpořit útočící družstvo z vyvýšeného bodu.
Závěr byl však hodně těžký, a to především proto, že Vaši spolubojovníci se vrhnou zcela bezhlavě do boje a během přibližně 30 sekund všichni popadají jako mouch a mise se tím ukončí. Též není příliš pravděpodobné, že bych si vzal na takovýto typ mise pouze 3 náhradní zásobníky do Dragunova s 10-ti náboji (a to i přesto, že máte v akčním menu možnost jednou doplnit munici) a Tokarev je mi celkem k ničemu.
Intro: ANO (krátké, pěkné)
Outro: NE
Dabing: NE

Ruprt
Můj dosažený výsledek si můžete prohlédnout zde. Je to pouze výsledek při nesplnění mise, ale tu jsem nesplnil z výše uvedeného důvodu.

Takže se k této misi ještě ve stručnosti vyjádřím já. Mě se mise také velmi líbila a běžela mi absolutně bez problémů. Jedinou výhradu bych měl k chování nepřítele na základně, kterou jsme měli za úkol dobýt. Stáli tak jak "vokurky". Moje známka je 7. S Ruprtovou 8.5 je konečné hodnocení 7.8.

Didymos