Partyzánská naděje
Autor :      Muttley + Davson
Ostrov :    Everon
Velikost :  243  kb
Hodnocení
RP Veřejné Hlasováno Staženo
5/10 3,2/10 4x 64x
Zobrazit autorův popis mise
Stáhnout tuto misi
Zpět na SP mise
Screenshot není k dispozici

Dobrá střílečka. Hodně cílů. Do doby než jsem vyčistil vesnici se mi tato mise líbila. Přestože ve vesnici už nebylo ani živáčka a já jsem ze sebe asi 20 minut dělal živý terč, žádného nepřítele už jsem nenašel, ale úkol splněn stejně nebyl. Poté jsem měl sebrat nějaké dokumenty, které jsem ani po oněch 20-ti minutách prostě nenašel, a to i přesto, že se mi už WP přepnul na navrat domů. Úkol sebrat dokumenty se samozřejmě taky nesplnil. Šel jsem tedy tam kam mi velel muj další WP (tedy domů) a když jsem tam došel ejhle ..... úkol se opět nesplnil. Tuto misi bych osobně přejmenoval na "Mise nesplněných přání".
Mise obsahuje krátké a pěkné Intro, neobsahuje outro a není dabována. Myslím si, že kdyby byla lépe odladěna mohla by ptřit mezi ty lepší.

Ruprt

Ja se přidávám k hodnocení a musel jsem snížit Ruprtovu 6 na 5. Mise je dobrá a po malých úpravách by byla výborná. Ale s těmito chybami nemohu dát více než 5, je mi líto. Stačí se jednout trefit do stolu a on zmizí a vzhledem k tomu, že se před stolem válí pět pašíků, tak je to prakticky nemožné. I když se mi to po delší době podařilo i tak sem nezdolal další WP. Jak již bylo napsáno po menších úpravách by to byla dobrá mise.

Didymos