Download - NightStalkers MÓD
(český 'one-man-show' mód od Sumraka)
 
1)

(OFP) NightStalkers: Return to Chernogorsk Zone 1.01 - mód spolu s kampaňou vydané v roku 2007. Obsahuje nádherný ostrov Chernogorsk s mnohými špecifickými scenériami, a atmosferickú kampaň zloženú z približne 20 misií (vrátane cutscén).

Sumrak 222 MB
2)

(OFP) NightStalkers: Shadow of Namalsk 0.1 BETA - posledná verzia pokračovania pôvodného módu vydaného pod OFP z roku 2008. Balíček obsahuje drobnú časť HD-ostrova Namalsk (objekt Norinsk) a preview misiu s názvom BLOCK.

Sumrak 105 MB
3)

(OFP) SP misia Stalker: Chernogorsk Zone 0.85 - prvá custom misia do NightStalkers módu vydaná členom OFP komunity, ktorá kombinuje prvky oboch módov vydaných pod OFP. Misia má skvelú atmosféru a pomerne veľké množstvo úloh na splnenie, no zároveň necháva hráčovi možnosť obrovskej slobody pri ich plnení.

Pařan 1.4 MB
4)

(OFP) SP misia Chernogorsk: Země mrtvých - druhá custom misia do NightStalkers módu od Wulfgara. Misia okrem prvkov z módu NightStalkers obsahuje množstvo prvkov z hry Return to Castle Wolfenstein (ktorou je zároveň aj do veľkej miery inšpirovaná). Obsahuje intro, outro, skvelý soundtrack a veľké množstvo úloh. Zároveň je plne dabovaná.

Wulfgar 13.3 MB
5)

(ArmA) NightStalkers: Shadow of Namalsk 0.45 - druhá a posledná verzia módu pod hrou ArmA: Armed Assault, ktorá obsahuje (nádherný) hotový ostrov Namalsk, prolog ku kampani a niekoľko MP misií.

Sumrak 502 MB
6)

(Arma 2) Namalsk Crisis 1.1 - dokončené pokračovanie pôvodného módu z OFP už pod hrou Arma 2. Mód obsahuje dokončený ostrov Namalsk, množstvo nových addonov, modulov a skriptov, skvelú atmosferickú nabitú kampaň zloženú z 22 misií s unikátnym soundtrackom, a mnoho ďalšieho.

Sumrak 675 MB
7)

(Arma 2: Combined Operations) Namalsk Crisis 2.4 (Update 2 a.k.a. "Pathfinder") - rozšírená verzia módu Krize: Namalsk, ktorá prešla obrovskou optimalizáciou a mnohými rozšíreniami. Optimalizovaná bola hrateľnosť kampane; pridala sa experimentálna COOP verzia kampane; optimalizoval a rozšíril sa ostrov Namalsk (nielen o ďalšie objekty). Táto verzia je zo všetkých hľadísk (v porovnaní s vanilla-Arma 2 verziou) lepšou, uhľadenejšou a vyladenejšou.

Sumrak 709 MB
Novinky      Archív novinek      Tutoriály      Scripty      Tipy & Triky      Download      Odkazy     
Download

Ruprtova poradna

ke hře

Operation Flashpoint®